Županija dodjeljuje 130.650 kuna jednokratnih pomoći

jednokratne_pomoci_01Povjerenstvo za dodjelu jednokratnih novčanih pomoći Požeško-slavonske županije, pod predsjedanjem Ante Šolića, na svojoj je posljednjoj ovogodišnjoj sjednici donijelo odluku o podjeli ukupno 130.650 kuna jednokratnih novčanih pomoći. Jednokratnu su novčanu pomoć iz županijskoga proračuna dobile 103 obitelji hrvatskih branitelja te 88 drugih obitelji teškoga materijalnoga, financijskoga ili zdravstvenoga stanja.

jednokratne_pomoci_02

Predsjednik povjerenstva, Ante Šolić zahvalio se svojim suradnicima na obavljenom poslu kod pregledavanja i sortiranja velikoga broja pristiglih zamolbi, uz posebnu zahvalu županu Marijanu Aladroviću što je  unatoč teškoj situaciji odobrio isplatu novčanih pomoći u ovo preblagdansko vrijeme, čime će zasigurno razveseliti preko 190 obitelji.