Učenici iz Vetova posjetili Požeško-slavonsku županiju

vetovo_01Sedmnaest učenika trećega razreda područne osnovne škole u Vetovu, u pratnji svoje učiteljice Marije Marjanović danas su posjetili zgradu Požeško-slavonske županije, zadržavši se duže u Velikoj županijskoj vijećnici. Tom su ih prigodom ugostili županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha te pročelnica Ureda župana Sandra Sekulić Pojer. Učenici su imali mnogo pitanja za dožupana koji je strpljivo odgovorao na svaki upit.

vetovo-1

Dožupan je tom prigodom ukratko upoznao vesele Vetovčane i s poviješću naše Županije koja ove godine slavi 800-tu obljetnicu svoga prvoga spomena. Učenici iz Vetova dobili su i prigodne brošure tiskane ove godine povodom spomenute, vrijedne obljetnice Požeško-slavonske županije.

vetovo-2