Božićni domjenak Županijske udruge slijepih osoba

slijepi_domjenak_01Čelnici Udruge slijepih osoba Požeško-slavonske županije upriličili su prošloga vikenda prigodan domjenak ususret Božiću, za svoje članove te predstavnike ustanova koje ih pomažu u radu.  Predsjednik Udruge slijepih, Zdravko Čop tom se prigodom zahvalio svima koji sudjeluju u radu udruge te svima koji su im pomagali kroz godinu, a među njima je i Požeško-slavonska županija. Okupljenima se obratio i županov zamjenik Ferdinand Troha.

slijepi_domjenak_02

Dožupan Troha zaželio je članovima Udruge slijepih osoba Požeško-slavonske županije puno uspjeha u reda te sretne i blagoslovljene nadolazeće blagdane. Također, županov je zamjenik tom prigodom kazao kako će Požeško-slavonska županije i dalje, u granicama svojih mogućnosti, pomagati spomenutu udrugu, koja trenutačno ima 98 članova.

slijepi_domjenak_03