Zvečevo, Metalija-trans i Agronom naše najbolje tvrtke

hgk_nagrade-3Na svečanoj dodjeli priznanja najuspješnijim tvrtkama u našoj županiji u 2009. godini, Hrvatska gospodarska komora - Županijska komora Požega danas je organizirala podjelu priznanja, a nagrade su dobili Agronom d.o.o. u kategoriji malih tvrtki, Metalija-trans d.o.o. u kategoriji srednjih tvrtki te Zvečevo d.d. u kategoriji velikih tvrtki. Nagradu članu uprave Zvečeva d.d., Milanu Rajiču, uručio je požeško-slavonski župan Marijan Aladrović.

hgk_nagrade-2

Uz dodjelu nagrada, bilo je riječi i o aktualnoj situaciji u gospodarstvu naše županije, o čemu je govorio Luka Balenović, predsjednik HGK - Županijske komore Požega, kazavši kako smo po nekim pokazateljima  za prvih devet mjeseci ove godine bolji od hrvatskoga prosjeka te izrazivši nadu kako će konačni rezultati ove godine, a svakako iduća godina biti još bolji pokazatelji izlaza iz krize.

hgk_nagrade-1