Biskup služio misu u Domu za stare i nemoćne

biskup-u_domu_01Požeški biskup Antun Škvorčević danas je u Domu za stare i nemoćne u Požegi predvodio svetu misu za korisnike te ustanove, čiji je osnivač Požeško-slavonska županija. Pred pedesetak korisnika i zaposlenika, biskupa i druge nazočne svećanike uvodno je pozdravila ravnateljica Doma za stare i nemoćne, Irena Čavec, zahvalivši se na njihovu dolasku, Pozdravila je i nazočnoga županova zamjenika Ferdinanda Trohu.

biskup-u_domu_03

Ispred Požeško-slavonske županije misnom slavlju te programu koji su za korisnike i zaposlenike Doma izveli učenici Katoličke osnovne škole, nazočila je i pročelnika Ureda župana Sandra Sekulić Pojer.

biskup-u_domu_02

Učenici drugoga razreda Katoličke osnovne škole izveli su doista zanimljiv program, koji je zasigurno uljepšao blagdanske dane korisnicima požeškoga Doma za stare i nemoćne.

biskup-u_domu_04

Biskup se na kraju zahvalio ravnateljici Doma za stare i nemoćne na pozivu i na srdačnom prijamu, zaželjevši svima blagoslovljen i sretan Božić, kao što su to okupljenima pjesmom poručili i učenici.

biskup-u_domu_06