Predavanje Bernardice Juretić o problemu ovisnosti

bernardica_01Povodom mjeseca borbe protiv ovisnosti, Obiteljski centar Požeško-slavonske županije organizirao je javnu tribinu pod nazivom „Zlouporaba droga i njezine štetne posljedice“, na kojoj su  gosti predavači bili Bernardica Juretić, ravnateljica Doma za ovisnike Zajednice "Susret" u Ivanovcu te Dario Pauković, operater u tom domu, dok su samom predavanju nazočili i korisnici terapijske zajednice, dakle bivši ovisnici.

bernardica_03

Ispred Požeško-slavonske županije okupljene je pozdravio i županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha, ujedno i predsjednik Županijskoga povjerenstva protiv zlouporabe opojnih droga. Prije predavanja, koje je bilo doista zanimljivo i s nizom "živih" primjera, okupljenima u zgradi Gospodarske komore u Požegi obratio se i Anto Brkić, ravnatelj Obiteljskoga centra, zahvalivši se svima na dolasku.

bernardica_02