Župan otvorio poštanski ured u zgradi policije u Požegi

zupan_u_posti_01Presjecanjem vrpce, požeško-slavonski župan Marijan Aladrović danas je otvorio mali poštanski ured, šalter salu u sklopu zgrade Policijske uprave požeško-slavonske u Požegi, čije će otvaranje, kako je tom prigodom kazao Robert Ostrun, potpredsjednik Pošte za Požeško-slavonsku županiju, zasigurno pomoći građanima koji obavljaju administrativne poslove u policiji, ali i stanovnicima iz susjednih zgrada i ulica, kada im zatrebaju poštanske usluge.

zupan_u_posti_02

Ostrun se tom prigodom i zahvalio županu Aladroviću te saborskom zastupniku Franji Luciću koji su, kako je kazao potpredsjednik Pošte, svojim angažmanom u Zagrebu pomogli da se u zgradi požeške policije otvori mali poštanski ured, koji će sigurno biti praktičan i funkcionalan. Novi je poštanski ured blagoslovio vlč.Ivica Žuljević, župnik požeške župe sv.Terezije Avilske.

zupan_u_posti_03