Dožupan Troha čestitao informatičaru Ivanu Kataniću

gimnazija_informatika_01Učenik požeške Gimnazije, Ivan Katanić iz Zagrađa, nositelj srebrne medalje s posljednje Svjetske informatičke olimpijade ostvario je novi uspjeh na jednom međunarodnom natjecanju. Naime, krajem prošloga mjeseca u bugarskom gradu Šumenu, na informatičkom je natjecanju osvojio zlatnu medalju u starijem timu hrvatske reprezentacije. Tim je povodom za njega u Gimnaziji upriličena svečanost na kojoj su mu uručene prigodne nagrade.

gimnazija_informatika_02

Ivana Katanića, kojeg je požeško-slavonski župan Marijan Aladrović dvaput primio ove godine, nakon sjajnih postignuća, danas je u Gimnaziji, pred kolegama i profesorima iz svoje škole, pozdravio i županov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha, čestivavši mu na uspjehu.

gimnazija_informatika_03

Požeško-slavonska županija, naime, pomogla je Ivanov odlazak na natjecanje u Bugarsku.

- Pomagat ćemo vas i dalje u granicama svojih mogućnosti, samo nastavite s tako dobrim rezultatima - kazao je dožupan Troha, obraćajući se ravnatelju Gimnazije Pavlu Buciću, nazočnim profesorima i učenicima.