Županija pomogla izlet srednjoškolaca u Vukovar

vukovarPožeško-slavonski župan Marijan Aladrović i njegov zamjenik za društvene djelatnosti Ferdinand Troha danas su s požeškoga autobusnoga kolodvora u Vukovar ispratili učenike drugoga razreda Gimnazije u Požegi te Srednje škole u Pakracu. Riječ je, naime, o dva razreda čiji su učenici najbolje riješili test o poznavanju Domovinskoga rata, nedavno provedenoga u svim srednjim školama naše županije, te su za nagradu dobili besplatan izlet u Vukovar.

ucenici_za_vukovar

Požeško-slavonska županija, uz autobus, učenicima je osigurala i sendviče, peciva te osvježavajuće napitke. Župan Aladrović, spomenimo, na jučerašnjoj obljetnici pada Vukovara bio je dio službenoga protokola, sudjelujući u koloni sjećanja, polaganju vijenaca na memorijalnom groblju i na svetoj misi.

vukovar_03

Zajedno sa dožupanom Trohom, župan je na požeškom autobusnom kolodvoru zaželio učenicima iz Požege i Pakraca sretan put i ugodan dan na svom tematskom izletu u gradu heroju, izrazivši zadovoljstvo što im je Županija mogla pritom pomoći.