Potpore budućim magistrima i doktorima znanosti

znanstveni_radovi_Komisija za provedbu Programa javnih potreba u prosvjeti i znanosti Požeško-slavonske županije, pod predsjedanjem Pavla Bucića, na svojoj je trećoj ovogodišnjoj sjednici donijela odluke o novim potporama za studente specijalističkih, poslijediplomskih i doktorskih studija s područja naše županije. Spomenuta je komisija na taj način ove godine donijela odluke o takvim potporama u visini od 27.250 kuna.

znanstveni_radovi_01

Na trećoj sjednici odlučeno je da se pomognu Anja Grgić i Marko Marinić iz Požege, oboje za pohađanje magisterija iz poslovne administracije na Taiwan Universityju. Odobrene su i potpore Veljku Valentinu Škorvagi iz Požege za poslijediplomski magisterij tambure u Skopju te Hrvoju Budiću iz Brestovca za doktorski studij na Ekonomskom fakultetu u Osijeku.

znanstveni_radovi_02