Obiteljski centar organizirao tribinu o toleranciji

obiteljski_centar_01Obiteljski centar Požeško-slavonske županije, povodom Svjetskoga dana tolerancije koji se obilježava 16. studenoga, u večernjim je satima toga dana u prostoru Gospodarske komore u Požegi organizirao tribinu "Tolerancija kao osobna priča". Uz ravnatelja Obiteljskoga centra, Antu Brkića, okupljene je u uvodu predavanja pozdravio i županov zamjenik Ferdinand Troha, čestitavši svima Svjetski dan tolerancije te pozvavši na toleranciju na svim razinama.

tolerancija_tribina_02

Predavači na tribini bili su Magdalena Živković, psihologinja iz Pleternice, zatim Barica Urh, psihologinja iz Požege i Nataša Major, psihologinja iz Pakraca te psihologinje članice "Zajednice - udruge za poticanje i umrežavanje kreativnih potencijala i rad na dobrobit zajednice iz Pleternice" .

tolerancija_tribina_03

Moderator tribine "Tolerancija kao osobna priča" bio je Anto Brkić, ravnatelj Obiteljskoga centra Požeško-slavonske županije.

tolerancija_tribina_04