Sjećanje na dan osnutka slavne požeške 123. brigade

123_vijenciNa devetnaestu godišnjicu obilježavanja osnutka slavne požeške 123. brigade, predstavnici udruga proisteklih iz Domovinskoga rata, vojske, policije te lokalne uprave i samouprave danas su položili vijence i zapalili svijeće ispred spomenika poginulim hrvatskim braniteljima na Trgu 123. brigade u Požegi. Ispred Požeško-slavonske županije počast poginulim hrvatskim braniteljima odali su župan M.Aladrović te njegovi zamjenici F.Troha i Ž.Jakopović.

123_vijenci_01

Obilježavanje je organizirala županijska Koordinacija udruga proisteklih iz Domovinskoga rata, koja brine o tomu da veliki događaji iz Domovinskoga rata ne padnu u zaborav. Poslije polaganja vijenaca i paljenja svijeća, molitvu pred okupljenima predvodio je vojni kapelan Željko Volarić.

123_vijenci_03