Prisegnuli suci porotnici Općinskoga suda u Požegi

porotnici_01Nakon što je Skupština Požeško-slavonske županije na svojoj posljednjoj sjednici, održanoj 13. listopada 2010. godine, prema prikupljenim prijedlozima izabrala suce porotnike Općinskoga suda u Požegi, oni su danas u Velikoj županijskoj vijećnici, kao što je propisano prema Zakonu o sudovima, prije stupanja na dužnost dali prisegu pred predsjednikom Županijske skupštine prof.dr. Radoslavom Galićem, koji im je čestitao na izboru.

porotnici_02

Uz predsjednika Županijske skupštine, polaganju prisege sudaca porotnika Općinskoga suda u Požegi nazočili su Marija Balenović, predsjednica Općinskoga suda u Požegi, Branimir Miljević, predsjednik Županijskoga suda u Požegi te Ferdinad Troha, županov zamjenik za društvene djelatnosti.

porotnici_03